Najem šolskih prostorov

V šoli je možno najeti in uporabljati šolsko telovadnico tudi zunanjim uporabnikom. Vabljeni, da si preberete razpis za najem telovadnice- šolskih prostorov OŠ Roje za šolsko leto 2022/23:

Razpis za najem 2022-23

V letu 2020 je bila izvedena bila sanacija parketa, zato je nujno, da vsi uporabniki upoštevajo sledeča navodila:

• Po parketu naj se hodi v športni obutvi, ki je primerna za notranje športne površine in ne pušča sledi.
  • Uporabniki naj imajo športno obutev, ki se uporablja samo za ta namen in naj se v isti obutvi ne hodijo zunaj!
  • Pri premikanju športnih rekvizitov je potrebno tla zaščititi, da ne pride do odrgnin. Športni rekviziti in oprema se premika tako, da se ne vleče, ampak se dvigne in prestavi.
  • V primeru razlitja vode ali drugih tekočin je potrebno te nemudoma obrisati!

Urnik zunanjih uporabnikov si lahko ogledate na tej povezavi: RAZPORED NAJEMNIKOV TELOVADNICE, 2022-2023.doc

Za najem prostora v času prostih terminov lahko prijavite svoje društvo z obrazcem:

VLOGA – najem šolskih prostorov 2022-23 OŠ ROJE