Mobilna služba

mob

Mobilna specialno pedagoška služba se izvaja v rednih oblikah vzgojno izobraževalnih programov na predšolski in osnovnošolski stopnji. Namenjena je otrokom z izrazitimi razvojnimi zaostanki ter učencem s posebnimi potrebami,, vključenimi v enakovredni izobrazbeni standard. Naši učitelji v mobilni službi izvajajo dodatno strokovno pomoč, ki jo nudijo otrokom v vrtcih in osnovnih šolah od Ljubljane do Moravč.

Vodja mobilne službe je Ana Kepec Marcijan, spec. in rehabilitacijski pedagog. Nekaj strokovnih delavk celoten delovni čas posveti otrokom na drugih ustanovah, nekatere pa mobilno službo usklajujejo z delom na matični šoli. S svojim strokovnim znanjem, izkušnjami in individualnim pristopom pomagamo otrokom in učencem odpraviti oziroma omiliti razvojne primanjkljaje in učne težave na vseh področjih razvoja. Tako pripomoremo k večji uspešnosti in izboljšani samopodobi otrok ter boljšemu vključevanju v njihovo okolje.