April

Pred vami je 6. izdaja šolskega časopisa Plamenček, ki je tudi zadnja v tem šolskem letu.
V mesecu aprilu so bili ekološko najbolj navdahnjeni:
- učenci 9. a programa NIS z razredničarko Vando Trobevšek: Domača ali tuja hrana - kaj je bolj zdravo?;

– učenci 1./2. a programa NIS z razredničarko Martino Volčini: Les je lep in

– učenci PPVI 4. a z razredničarko Marto Krt: Šolski eko vrt z Geryjem in Željkom (sejenje kreše in pšenice).

Če vas zanima, kakšno animacijo o tem, ali je boljša uvožena ali domača hrana, so učenci 9. a pripravili povsem samostojno; ali kje vse učenci 1./2. a razreda najdejo lepote lesa in izdelkov iz lesa; ali pa vas mogoče zanima kdo sta Gery in Željo, potem vabljeni k ogledu mesečnih prispevkov.

Učenci naše šole ne pozabite, da v šoli za najbolj zveste bralce in gledalce naših prispevkov poteka tudi nagradno žrebanje!

Prispevki so dostopni s klikom na spodnje kartice.