Teden otroka

Teden otroka je tako kot vsako leto, tudi letos potekal v prvem tednu meseca oktobra. Ob tej priložnosti se učitelj še posebej potrudimo, da izvajamo aktivnosti, ob katerih učenci uživajo, se sprostijo, medsebojno povežejo ter se preko iger učijo in spoznavajo okolico. V sklopu tedna otroka smo tako v ponedeljek izvedli: dan družabnih iger ter obisk delavnic na OŠ Venclja Perka, v torek: dan botrstva, v sredo: dan športnih aktivnosti ter sprejem predstavnikov šole pri županu občine Domžale, v četrtek: dan živali ter v petek: filmski dan, obisk hroščka Simona in gospe podžupanje Renate Kosec ter dan učiteljev. Otrokom smo preko aktivnosti pokazali številne načine, kako kvalitetno preživljati prosti čas, kar je bila tudi tema letošnjega tedna otroka.

S tednom otroka so bili učenci zelo zadovoljni, zabavali pa smo se tudi učitelji. Komaj čakamo spet drugo leto!

Mentorica šolske skupnosti:

Anja Oršič