Računanje je igra

V soboto, 23. 4., smo se z zmagovalci šolskega tekmovanja v matematiki podali na državno tekmovanje Računanje je igra, ki ga organizira OŠ Poldeta Stražišarja na Jesenicah za vse šole s prilagojenim programom. Tekmovalci so se pomerili v nalogah iz matematike, si ogledali gledališko predstavo Katarina in njen lonec ter se družili z vrstniki. Vsi skupaj so dobili enkratno izkušnjo tekmovanja na državnem nivoju in se naučili, da je pomembno sodelovati in pokazati trud pa uspeh ne izostane.
Z veseljem objavljamo, da je Alex iz 5.a razreda prejel srebrno priznanje in Benjamin iz 6.a razreda bronasto priznanje.
Obema seveda iskreno čestitamo, vsem ostalim tekmovalcem pa želimo več sreče prihodnjič in jim čestitamo za sodelovanje!

Mentorica: Petra Bogataj Ivančič

IMG_20220423_124556