Ročno izdelane voščilnice

Spoštovani!

Mineva že drugo leto, ko bomo praznični čas primorani preživeti na drugačen način kot po navadi. Naša šola se je vsa leta ponašala s čudovitimi prodajnimi razstavami, na katerih ste v predprazničnem času lahko zase in za svoje bližnje v zameno za prostovoljni prispevek kupili kakšno malenkost.

Prispevki, ki pridejo v Šolski sklad, za naše učence veliko pomenijo, saj mnogim, ki si tega ne morejo privoščiti, omogočijo kakšen izlet, ekskurzijo, učne pripomočke in material za ustvarjanje.

Tudi letos se v predprazničnem času torej obračamo na vas – pa čeprav v malce drugačni obliki.

Na šoli že izdelujemo novoletne voščilnice in tudi letos boste lahko na njih občudovali ves trud in ustvarjalnost naših učencev. Vsaka bo unikatna in ročno izdelana, pod budnim očesom naših strokovnih delavcev, ki vedno znova dobivajo sveže ideje, da vam lahko ponudimo kaj novega. Vsem skupaj pa je glavno vodilo ravno misel, da bodo z izdelanimi voščilnicami tudi sami pripomogli k temu, da bo kakšen sošolec več lahko šel v šolo naravi ali pa na ekskurzijo.

Priporočeni prispevek za posamezno voščilnico je 1.80€, za komplet desetih voščilnic pa 15€

Podatki za plačilo/nakazilo:

Prejemnik: Osnovna šola Roje, Kettejeva 15, 1230 Domžale

IBAN: SI56 0122 3603 0688 967*

Opomba: S 1. 12. 2021 se TRR OŠ Roje spremeni. Nov TRR bo: SI56 0110 0600 8356 088

Koda namena: CHAR

Namen: DONACIJA VOŠČILNICE

Naročila bomo sprejemali do 3. 12. 2021. Naročene voščilnice boste prejeli 10. 12. 2021.

Že vnaprej vam iskrena hvala, da boste z Vašim prispevkom pomagali šolskemu skladu naše šole.

Voščilnice lahko naročite TUKAJ.

Lep pozdrav,
Vsi zaposleni na OŠ Roje