Šolar na smuči

Danes je bil za četrtošolce poseben športni dan, saj so se udeležili akcije Šolar na smuči, ki jo organizira Zavod za šport Planica v sodelovanju s slovenskimi smučišči. Zavod za šport Planica je za vse učence zagotovil brezplačno vozovnico, učitelja smučanja in praktično darilo. Tako smo se v ponedeljek, 14. 2. polno opremljeni in navdušeni odpeljali na Krvavec. Na smučišču sta učence prevzela učitelja Jecom Šport, ki sta jim z veliko potrpljenja pomagala pri spoznavanju prvih korakov na smučeh.

Učenci so se poskusili pri hoji, drsanju in spuščanju po hribu. Bolj spretni so postopoma usvojili nekaj osnov in se lahko spustili po daljši progi. Seveda ni manjkal tudi čaj na sončni terasi.

Čestitamo vsem učencem, ki so usvojili prve korake na smučeh!

Hkrati pa hvala vsem organizatorjem, ki so pomagali pri uresničitvi tega posebnega dogodka: Zavodu za šport Planica in Jecom Šport.