Športni dan

V četrtek, 24. marca smo izvedli še drugi športni dan v marcu in še tretjega v tem šolskem letu.

Prvič po dveh letih odkar nam je življenje otežila pandemija, smo se lahko spet udeležili ogleda smučarskih poletov. Prevoz, vstopnice in malico nam je prijazno financirala zavarovalnica Triglav. Učenci 7. 8. in 9. razreda v družbi posameznih učencev iz različnih oddelkov PPVI smo se tako z avtobusom odpeljali v dolino pod Poncami, kjer smo uživali v zabavnem programu. Kljub temu, da nam je ponagajalo ‘preveč lepo’ vreme in zaradi odpovedi kvalifikacij žal nismo mogli videti naših Orlov kako skačejo, smo uživali v zabavnem programu in kvalitetnem koncertu.

Skupina učencev, ki pa se ni udeležila ogleda kvalifikacij v Planici, pa je preživela športno dopoldne v šoli in njeni okolici. Spoznali so fitnes naprave na prostem in njihovo uporabo, premagovali ovire na zelo zahtevnem poligonu v telovadnici ter tudi na kolesarskem poligonu na šolskem igrišču. Seveda pa ni šlo brez iger z žogo na šolskem igrišču in sosednjem travniku, saj je bilo vreme preprosto prelepo, da bi počivali!