Športni izziv

Pretekli teden smo si športno obarvali! Izvedli smo tretji letošnji športni dan, ki je bil ponovno v znamenju pohodništva, vendar nekoliko bolj v tekmovalnem duhu. Vsi razredi šole smo namreč med seboj tekmovali v tem, kateri prehodijo največ kilometrov po okolici šole. Razredniki so skupaj s svojimi učenci samostojno izbrali poti v okolici šole ter kateri dan v tednu bodo pohod izvedli. Na tak način smo poskrbeli tudi za varnost, saj smo s tem preprečili mešanje skupin oz. mehurčkov v katerih delujemo.

Čestitke in pohvale vsem učencem šole, ki so se udeležili športnega dne, saj prav noben razred s svojimi rezultati ni razočaral! Pohvaljeni tudi vsi učitelji in spremljevalci za izvirno izbrane poti ter spodbujanje učencev, da so dosegli najboljše možne rezultate.

Zmagovalci izziva:

V kategoriji PPVI: