Vodni športni dan

V sredo, 23.6. smo izvedli še zadnji športni dan v šolskem letu 2020/21. Izjemno vroč dan smo izkoristili za osvežitve na prostem. Učenci od 4. do 8. razreda NIS smo se z avtobusom odpeljali do kopališča v Kamniku, kjer smo se kopali, plavali potapljali. Bilo je tudi veliko skakanja v bazen ter različnih iger z vodo. Seveda smo pa vse aktivnosti izvajali ob upoštevanju vseh priporočil s strani NIJZ.

Učenci od 1. do 3. razreda NIS ter vsi učenci posebnega programa, smo se pa ob vodnih igrah hladili kar na šolskem igrišču. Zabavali smo se z obmetavanjem z vodnimi baloni, premagovali poligon s prenašanjem posodic z vodo ter se preizkusili v pravih gasilskih štafetah! Na koncu pa smo se še dodatno ohladili ob spopadu z vodnimi pištolami, vedri pa tudi kar s cevjo. Vsi smo bili tako premočeni, da visokih temperatur sploh nismo opazili. Najbolj zabavno pa je bilo, da smo si lahko privoščili tudi učiteljice in učitelje ter jih tako premočili, da so vsi potrebovali rezervna oblačila! Sedaj pa na zaslužene počitnice!