Začetek šolskega leta

Novo šolsko leto smo začeli s pisanim prvim šolskim dnevom. Učence so zjutraj v šoli pričakale razredničarke, ki so jim pripravile tople sprejeme. V nadaljevanju dneva so bile v okolici šole organizirane različne aktivnosti (poslikava rok, balinanje, namizni tenis, gumi tvist, skakanje čez kolebnice, nogomet, košarka, igre z žogo in še in še), ki so se jih učenci udeležili skupaj z učitelji. V zraku je bilo čutiti ogromno veselja, zadovoljstva in pozitivne energije. Učenci so nam s svojo razposajenostjo, smehom in dobro voljo pokazali, da so tako kot učitelji, tudi oni komaj čakali začetek novega šolskega leta. Vsi smo bili vseh učencev zelo veseli in smo že pripravljeni, da jih popeljemo novemu znanju in dogodivščinam naproti. Srečno vsem v novem šolskem letu.