Sodelovanje z drugimi institucijami

Vrtec sodeluje z Ministrstvom za izobraževanje, znanost, kulturo in šport ter Zavodom republike Slovenije za šolstvo. Finančne in organizacijske dejavnosti rešuje v sodelovanju z občinami Domžale, Lukovica, Moravče, Trzin in Mengeš.

Sodelujemo z razvojno ambulanto ZD Domžale, ki je hkrati tudi center za zgodnjo obravnavo otrok, v  socialnih stiskah in drugih težavah se obrnemo na Center za socialno delo v Domžalah. Prav tako pogosto sodelujemo s Centrom za avtizem. Po potrebi se povežemo tudi z drugimi zdravstvenimi ali svetovalnimi ustanovami, kjer je otrok v obravnavi.

Vključujemo se v različne prireditve, ki so organizirane v okviru društev in organizacij (Dom kulture Franca Bernika, ogled predstav na drugih šolah in v vrtcih, KD Groblje,…).

Z drugimi strokovnimi institucijami sodelujemo s soglasjem staršev oz. rejnikov.