Interesne in nadstandardne dejavnosti

INTERESNE DEJAVNOSTI

Naziv dejavnosti Mentor-ica Dan Čas izvajanja
Računalniški krožek Maja Mejač sreda 7.10-7.55
Badminton Klara Ravnik ponedeljek 7.10-7.55
Košarka M. Reich, P. Romšak torek 7.10-7.55
Odbojka M. Mejač, V. Trobevšek torek 13.20-14.05
Nogomet Marko Reich ponedeljek 13.20-14.05
Modelarski krožek Slavko Lenaršič ponedeljek 7.10-7.55
Mladinski pevski zbor 1 Tjaša Vevoda petek 7.10-7.55
Mladinski pevski zbor 2: Glasbena skupina Tjaša Vevoda sreda 7.10-7.55
Mladinski pevski zbor 3: Tolkalni krog Natalija Korat petek 7.10-7.55
Mladinski pevski zbor 4: Instrumentalisti Natalija Korat torek 7.10-7.55
Plezanje NIS M. Mejač, M. Krt petek 7.10-7.55
Kickbox Marjan Bolhar sreda 13.20-14.05
Gibalne urice M. Mejač, V. Trobevšek sreda 12.30-13.15
Otroški pevski zbor 1 Lara Kos četrtek 7.10-7.55
Bukvožerčki Ana Kepec Marcijan četrtek 12.30-13.15
Mizica pogrni se 1 Eva Hočevar petek (na 14 dni) 13.20-14.50
Mizica pogrni se 2 Ana Kepec Marcijan petek (na 14 dni) 13.20-14.50
Začetna angleščina Eva Hočevar četrtek 13.20-14.05
Likovno ustvarjanje Meta Marolt sreda (na 14 dni) 13.20-14.50
Lego ustvarjalnica Martina Volčini torek 12.30-13.20
Naravoslovni krožek Ajda Lalić ponedeljek 14.05-14.50

Otroški pevski zbor 2:

Učenje kitare

Anja Oršič ponedeljek 7.10-7.55
Zabavna matematika Petra Bogataj Ivančič četrtek 7.10-7.55

S knjigo v svet

(bralna značka)

Anka K. Dermastija torek 7.10-7.55
Učenje vožnje s kolesom Blažka Vodušek, Manca Sladoje četrtek 14.05-14.50
Plezanje PPVI Nena Tomelj Bobnar četrtek 7.10-7.55
Plesni krožek Polona Pirš, Meta Marolt ponedeljek 7.10-7.55
Pravljični krožek Sabina Kordič sreda 14.05-14.50
Glasbena urica Lara Kos petek 7.10-7.55
DIR Floortime Vanda Trobevšek ponedeljek 7.10-7.55
Terapevtsko plavanje Nina Sever, Urška Nosan sreda (december – februar) 15.00
Slaščičarski krožek Petra Šobot sreda 14.05-14.50
Mladi ustvarjalci Ajda Lalić ponedeljek 14.05-14.50
Družabne igre Anja Oršič četrtek 14.05-14.55
Računalniški krožek Klara Ravnik ponedeljek 14.05-14.55
Branje z lutko Andreja Antolin torek 14.05-14.50
Igre z žogo 1 Lana Černohorski torek 14.05-14.50
Igre z žogo 2 Urška Nosan sreda 7.10-7.55
MATP Dunja Petrič, Ana Petač petek 14.05-14.50

 NADSTANDARDNE DEJAVNOSTI

DEJAVNOST NOSILEC DEJAVNOSTI 2021/22
Plamenček- vsakoletno tematsko glasilo Klara Ravnik
Hipoterapija Nina Sever
Terapevtsko plavanje Nina Sever, Urška Nosan
Zgodnje učenje tujega jezika- angleščina Eva Hočevar
Skupina za starše RO, PPVI, NIS Manja M. Bogovič, Anja Oršič
Šolski eko vrt Marta Krt
Promocijske dejavnosti Ajda Lalić
Počitniško varstvo Jelka Rojc
Plavalna akademija Vanda Trobevšek
Prespimo v šoli Eva Hočevar

(Skupno 385 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja