Dvig digitalne kompetentnosti

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Na šoli si želimo digitalno opismeniti naše učence, saj nas k temu spodbuja sodobni način življenja. Da jim bomo lahko ITK tehnologijo primerno predstavili in jih spodbudili k ustrezni uporabi smo se strokovni delavci šole vključili v projekt Dvig digitalne kompetence.

Cilj projekta je razvoj prožnejših oblik učenja s pomočjo učinkovite rabe digitalnih tehnologij v VIZ ter s tem spodbujanje strokovnih delavcev VIZ za reflektivno prakso, načrtovanje ter udejanjanje lastnega strokovnega razvoja (digitalnih strategij VIZ-a, digitalnih kompetenc strokovnih delavcev in otrok/učencev/dijakov).

Več o projektu si lahko preberete na spletni strani projekta Dvig digitalne kompetentnosti.

Vodja tima:  Vanda Trobevšek

Člani tima:   mag. Andreja Škrlj (ravnateljica)

Maja Mejač

Katja Ravnikar

Marko Reich

Finančna podpora

Skupna višina sredstev, namenjena za izvedbo projekta, je 1.950.000,00 EUR.