Septembrsko športno dogajanje

V petek, 23.9.2022, so se posamezni učenci PPVI udeležili 16. mednarodnega športno družabnega dogodka Bodi športnik, ki je potekal v Ljubljani. Učenci so se lahko preizkusili v številnih delavnicah obarvanih z športno vsebino. Učenci so se preizkusili v številnih delavnicah, pri katerih so se zelo zabavali. Celoten program je bil nasploh pester in razgiban.

Tudi v tem šolskem letu smo se vsi učenci OŠ Roje skupaj z učitelji odzvali vabilu Atletske zveze Slovenije k projektu “Začni mlad, tekmuj pošteno”. V projektu vsako leto sodeluje več kot 20.000 otrok iz 151 vrtcev, osnovnih šol in šol s prilagojenim programom.
V okviru projekta smo ozaveščali pomen zdravega načina življenja in se seznanili s prvim atletskim korakom. Tekli smo na 100 ali 200 m, vsi udeleženci pa so na koncu prejeli tudi priznanja.