Četrti športni dan

V četrtek, 6.4.2022, smo izpeljali še četrti športni dan v letošnjem šolskem letu. Starejši učenci šole so se na Atletskem stadionu Domžale pomerili v različnih atletskih disciplinah. Tekli so na 60m, 600m in 4 x 100m štafetno, skakali so v daljino ter tekmovali v metu žvižgača. Učitelji smo rezultate vestno beležili in jih ob prihodu v šolo vnesli v športno vzgojne kartone skupaj z ostalimi dosežki.

Mlajši učenci so pa športni dan posvetili izvajanju meritev za Športno vzgojni karton – po šoli so bile razporejene postaje za testiranja posameznih kategorij. Po opravljenih testiranjih so se nekateri razredi lotili še izvedbe zadolžitev za pridobitev nagrad v okviru projekta Zlati sonček, ali so se pa podali na sprehod po okolici šole oz. si priredili kakšne svoje športne igre.
Čestitke vsem sodelujočim učencem in pohvale učiteljem spremljevalcem za skrbno beleženje in vrednotenje dosežkov!