Obisk članic Soroptimist International klub

Soroptimist International – SI, je združenje, ki povezuje žene različnih poklicev z namenom in nalogo izmenjave poklicnih in življenjskih izkušenj. SI se zavzema za vsestransko uveljavitev žena, razvijanje etičnih standardov, zagotavljanje pravic človeka še posebno žena, prijateljstva, miru in razumevanja med narodi, medsebojne pomoči in pomoči bližnjim ter varovanja okolja in kulturne dediščine. (Več o klubu si lahko preberete na tej povezavi. ) V posebno čast nam je, da je eden izmed tekočih projektov tudi podpora naši šoli.

V torek, 18. 12. 2018 so učence z obiskom razveselile članice Soroptimist International kluba Domžale. Učenci tolkalnega kroga so se s ponosom predstavili ob moderni glasbi. Nato pa so člani šolske skupnosti v imenu vseh učencev prevzeli njihovo darilo- likovni material, ki ga bodo s pridom uporabljali učenci v vseh razredih.