Skupina za starše

Podrobnosti dogodka

• Datum:

Spoštovani starši, rejniki!

Vabljeni na  prva skupino za starše.  ki bo potekala v sredo, 6. oktobra, ob 15:30. Zaenkrat je plan, da bo srečanje potekalo zunaj na šolskem igrišču, o vseh spremembah vas bosta svetovalni delavki pravočasno obvestili.

Na srečanje se je potrebno prijaviti preko elektronske pošte na: anja.orsic@guest.arnes.si

Bodisi, da ste na naši šoli novi ali pa ste v sistemu vzgoje in izobraževanja že stari znanci ter ste se že lepo prilagodili ritmu življenja v naši ustanovi – toplo vabljeni, da se pridružite skupini.

Izkušnje in nasveti drugih so lahko sila dragoceni, kdaj nam lahko celo prihranijo kakšno neprijetnost ali pa nas naučijo novega trika, ki nam olajša življenje. Tudi tema srečanja bo aktualna zato vljudno vabljeni, da se pridružite!

Lepo pozdravljeni,

razredničarke in svetovalne delavke