Šolski parlament 2019

V petek, 15. 2. 2019 smo izvedli šolski parlament, na katerem so naši učenci spregovorili o letošnji temi šolskega parlamenta, ki je: “Šolstvo in šolski sistemi”. To je že 29. parlament po vrsti. Učenci so se predstavili na različne načine, pripravili so plakate, predstavitve, zapeli o tej temi, čisto sami poskrbeli za pogostitev in sami izdelali darila za goste. Skupaj so ugotovili, da je naša šola zelo kvalitetna, da radi prihajajo v šolo in da na šoli vladajo pozitivni medosebni odnosi. Za bodoče si želijo, da bi se naša šola povečala, saj so učenci izrazili potrebo, da bi si želeli večjo telovadnico in bolj primerne garderobne prostore. Sklenili pa smo tudi to, da lahko učenci za prihodnje šolsko leto predlagajo še kakšno novo interesno dejavnost in strokovni delavci šole jim bomo prisluhnili.

Hvala vsem učencem in učiteljem za sodelovanje in za tako zanimive in poučne prispevke. Iskrena zahvala pa gre tudi gospe v. d. ravnateljici mag. Andreji Škrlj, predsednici sveta staršev gospe Ireni Vahtar in strokovni delavki na CSD Domžale gospe Veroniki Rajk, ki so se šolskega parlamenta udeležile kot častne gostje.