Teden otroka

V svetu kjer veliko časa preživimo na telefonih in računalnikih, je prav osvežujoče na vsake toliko pogledati navzgor in videti tudi ostale možnosti in priložnosti za zabavo, ki nam jih ponuja okolica. V sklopu tedna otroka smo zato z učenci prvi dan namenili igranju starih, dobrih DRUŽABNIH IGER. Cilj je bil medsebojno povezovanje otrok različnih starosti in iz različnih programov, pa tudi igra sama. Že kurikulumi navajajo, da je otroška igra dejavnost, ki se izvaja zaradi nje same, ki spremeni odnos do realnosti in je notranje motivirana, svobodna in odprta ter za otroka prijetna. Druženje je dobro uspelo, otroci so se zabavali, spoznali nove igre, v njih sodelovali z novimi učenci, si medsebojno pomagali in koristno preživeli čas, brez kakršne koli tehnologije!